H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Viva La Rokić

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Anonymou
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:39

giggless je napisao/la:
S_S je napisao/la:
Ma da, daj mi jedan dobar razlog da dođem :opaaa:

šapnem ti jedan jako dobra Wink

Đava me tentaje da gore dođem, sve češće Rolling Eyes hmmmm...

Ja taj rokić zamišljam kao fontanu u našem parku i još rjeku pokraj nje, i most, neznam zašto most aki tako. :hiperbanana:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:41

pa u pravu si u vezi mosta,jako blizu je stari most
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:43

hehe , pardon... kupa... xD

stepenice? nije bash fora Rolling Eyes

mi kad pijemo pijemo ili na zabavama ili u kafichima , sreca na ovako malo selo kao sto su Čilipi imamo 4-5 kaficha...

a ako smo se bas odlucili ubit od pica , odemo kod prvog susjeda :rofl:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:46

a gle neznaš kako izgleda tako da neznaš o čemu pričaš
nemoj očekivati neznam ni ja šta,ali ipak su mnoge generacije mladih odrasle tamo i imaju puno lijepih i manje lijepih sječanja.nisi siščanin ako nisi bar jednom tamo bio/pio
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:47

pa i nisam :srednjak:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:48

ne govorim tebi nego opčenito
imaš dosta godina da to skužiš.....ili?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 0:42

čari rokić su nesto posebno, da tu su stepenice kupa ne zvuci basnest ali to treba dozivjet onda to postane posebno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 0:44

giggless je napisao/la:
ne govorim tebi nego opčenito
imaš dosta godina da to skužiš.....ili?
ma siguran sam da je posebno... jos kad budem tu sa svojom dragom , naravno da ce mi ostati ucrtano duboko u sjecanju... nadam se da cete me prihvatit , jer cu doci medju vas i prije no sto mislite :mig
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 0:50

a da mi je i to vidjet, a dobro onda ces vidjet sta je pravomjesto za ubit se od alkohola i zaboravit sve na svijetu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 0:52

a gle , nevolim se bas ubijat od alkohola... jer me onda ni majka ne prepozna... vise volim umjereno popit... da me samo udari , pa da pricam sve sto mislim... Very Happy

ajme , tko zna sto sam zadji put sve izbrbljao Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:00

ni ja nevolim bit mrtav pijan zato vec dugo nisam
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:03

a zadnji put sam se nalio pokvarene pive... jbt nekako slatkasta bila , a nisam imao cega drugog, 2 case i zgadio mi se okus... onda sam trcao na wc povracat , a sutra dan me bolio trbuh... uffff...

a lako to , uzeo 6 litara , mislio sam se opit svjetski... i nista... od tad ne pijem... Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:04

ja se nesjecam kad mi je bilo zadnjiput, znam da se ni na maturalcu nisamnapio imao sam pametnijeg posla
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:05

zato ja iam nekog tko će me furat doma ak pretjeram na rokiću
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:08

heh... ajde mi shapni , jeli se Nensi puno opije? Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:10

2 litre votke + 6 litara kruškovca
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:11

sama? :^O

ma gdje li ti to samo stane... Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:12

ona se opija samo kad ima velikih problema, a to se ne dogada cesto vjeruj ne opija se ona puno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:14

a nadam se da nece vise imat problema... pazit cu je ja Mad

moramo pazit na jetru... necemo vjecno bit mladi Wink
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:19

Još počnite pušit i postat ćete ja... nah, nemrete... xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:21

ti ne zajebavaj , ides samnom :srednjak:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:22

pušim ja jbg sta ces
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:49

Ma ne pijem ja toliko,samo kad sam u qurcu,a inače alkohlo spaja ljude,tj.trežnjenje osobito kad te sjebe osoba do koje ti je stalo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 1:55

a neznam ja... nije to zdravo... meni je stalo do tebe... nemoj pit , pliz... Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime05.10.07 2:04

ne trijeznjenje s osobom samo stvara prijateljstva a ne pravu ljubav znam probao sam Sad
[Vrh] Go down
Sponsored content





Viva La Rokić - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Viva La Rokić   Viva La Rokić - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Viva La Rokić
[Vrh] 
Stranica 2 / 3.Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Zabava :: Izlasci-
Forum(o)Bir: