H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Što je za vas romantika?

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime31.07.07 11:50

Eto,dajte neki primjer što je za vas romantika?Molim bez perverzija od strane pojedinaca :cocojumbo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime31.07.07 11:54

Romantika je kad se probudim , a ta osoba je uz mene... i tak... kad misli na mene , pazi me , mazi... uf :blush:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime31.07.07 12:39

i skupa gledate zvijezde........ Smile
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime31.07.07 20:37

...da rečem pa da drugi koriste moju romantitaktiku xD ...

...prva stvar, iznenađenje, ugodno iznenadite osobu koju volite...

...druga stvar, biti nedostižan za ikoga, ili se barem tako ponašati...

...treća stvar, biti nježan i nenametljiv...

...četvrta stvar -> Nikad otkrivati više od tri stvari vaše romantike da nebi svi odjednom postali romantičari xD
[Vrh] Go down
speed-gi
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime31.07.07 20:48

kod mene nema romantike.................... romantika je out.......................... xD
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime31.07.07 21:25

Ti si out xD romantika je tvoj način ponašanja, pristupa nekoj dragoj osobi, tebi se sve vjerojatno svodi na sex... a ni to xD
[Vrh] Go down
speed-gi
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime31.07.07 22:02

ja sam samo rekla šta mislim..................... a i nesjećam se da sam tražila tvoje mišljenje............................ :belj:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime07.08.07 13:02

ma važna je pažnja. romaanticno mi je to kad vidim da osoba brine o meni
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime07.08.07 14:52

Npr. Speed nije romantična, niti je autor teme...

Romantika je za ljude, Speed napravi pl. operaciju pa možda upoznaš romantiku xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime22.10.07 22:28

izgubila san smisao za romantiku... mozda je neko opet uspije probudit u meni... :blink:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime22.10.07 22:48

hmm pa romantican sam ja...groblje alkohol i crvena moja :tuzan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime22.10.07 22:52

kad te i nakon 4 godine sa jednakom nježnošću mazi Very Happy
[Vrh] Go down
nightwish_girl_1
LEVEL 2
LEVEL 2



Broj postova : 83
Age : 32

Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime19.02.09 17:56

Kada u njegovoj/njezinom pogledu možeš razaznati ljubav , i samo gledajući mu/joj u oči možeš znati što misli... Smile
[Vrh] Go down
Sponsored content





Što je za vas romantika? Empty
PostajNaslov: Re: Što je za vas romantika?   Što je za vas romantika? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Što je za vas romantika?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Ljudi i odnosi :: Romantika-
Forum(o)Bir: