H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Promjena grada radi studiranja?

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime04.08.07 19:20

Studirate li ili planirate li studirati u nekom drugom gradu?Ja planiram,pa me zanima kakvi studiji imaju recimo u Kninu?Ili tak negdje....
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime04.08.07 23:33

Ja neam pojma što planiram... trebam dignuti ocjene ako želim na fakultet...

Možda u Split ili neznam gdje...

Ma nema ti ništa u Kninu lol, Split, Split ili Zadar za žene, tako uvijek biva...

Imam dosta rodbine u Zadru he he...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime08.08.07 11:24

pa nemam pojma gdje bih isao...... ali ako treba pratit cu je i na kraj svjeta
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime03.09.07 22:49

studirala u zg dvije godine,koštalo me živaca i zdravlja,odustala i upisala faks u rodnom mi gradu Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 17:15

giggless je napisao/la:
studirala u zg dvije godine,koštalo me živaca i zdravlja,odustala i upisala faks u rodnom mi gradu Smile
u kojem gradu.... ma ja cu 99% ostat u Splitu.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 21:43

u sisku
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:01

super.... kako je u sisku
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:04

onak,ne baš najbolje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:09

nije ni u splitu bas bajno.... dosada....zabava=0 et...
[Vrh] Go down
speed-gi
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:11

još sam srednja............... al morat ću mijenjat grad pošto u ovoj zabiti nema fax-ova....................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:20

ides u zg ili?
[Vrh] Go down
speed-gi
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:22

neznam gdje ću nisam još razmislila............... al il os il zg...............
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:27

Ma idite svi na MMS, tko više koristi FAX? xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:29

speed-girl-vk je napisao/la:
neznam gdje ću nisam još razmislila............... al il os il zg...............
ma dodi ti u split Wink
[Vrh] Go down
speed-gi
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:33

mogla bi..................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime12.09.07 22:35

speed-girl-vk je napisao/la:
mogla bi..................
pa da.... Smile to bi bilo zanimljivo Wink
[Vrh] Go down
pant3rica
LEVEL 5
LEVEL 5



Broj postova : 510
Age : 32

Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime15.02.09 21:45

nisam za to..jedino ako baš netko želi izircito i zainterestiran je za nešto što nije u njegvom rodnom gradu onda ok Smile trebamo se potrudit za ono što zaista želimo i sigurni smo u to Very Happy podržavam to..
ne vjerujem da ću izvan grada mog studirat..mislila sam kriminalistiku u ZG-u, nekih god dana baš sam imala to u umu, al ne vjerujem, neće niš postić od toga :/ nit nać posao
[Vrh] Go down
giggless
LEVEL 5
LEVEL 5



Broj postova : 775
Age : 38

Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime15.02.09 22:06

promjenila bi grad zbog faksa, naravno ako bi mogla
[Vrh] Go down
miLa_FiXx
LEVEL 2
LEVEL 2



Broj postova : 69
Age : 33

Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime16.02.09 11:15

split ...ostajem definitivno
[Vrh] Go down
Sponsored content





Promjena grada radi studiranja? Empty
PostajNaslov: Re: Promjena grada radi studiranja?   Promjena grada radi studiranja? Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Promjena grada radi studiranja?
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» [ Ne radi vishe ] Blokiranje teme na net.hr forumu
» Probajte radi li vam vasi anti-virusni programi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Zabava :: Putovanja-
Forum(o)Bir: