H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Kako biti đak s puno love

Go down 
Autor/icaPoruka
Anonymou
Gost




Kako biti đak s puno love Empty
PostajNaslov: Kako biti đak s puno love   Kako biti đak s puno love Icon_minitime01.10.07 18:42

Npr. za ovo postići ja radim sve što se nudi na crno od fizički teških poslova (to me i istovremeno jača i čini mi tjelo ljepšim i čvršćim :oopa: ) naravno nakon nastave i subotom, tako da subotom navečer i petkom također imam pun džep love, ne samo za sebe nego i za cure, jer meni se osobno gadi situacija ono da mi cura plaća piće cjelo večer Isse.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako biti đak s puno love Empty
PostajNaslov: Re: Kako biti đak s puno love   Kako biti đak s puno love Icon_minitime01.10.07 20:44

Hmmmm......
Ja radim redovito prek ljeta. (ovo ljeto sam radio u Storm Computers) Tako u slobodno vrijeme servisiram racunala ljudima okolo (da se tu pobrat lijepe pare, al ja to brzo potrosim na cugu...). Tu i tamo se prikljucim frendovima sa crnim poslovima (prodaja mobova, ukradenih i dr.). I tako..... snalazim se, uglavnom, al kolko god zaradio, to mi nekak sve prebrzo nestane... hmmm.... uglavnom se ne mogu sjetit na sto sam to spiskao... drain bramage...
B-)
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Kako biti đak s puno love Empty
PostajNaslov: Re: Kako biti đak s puno love   Kako biti đak s puno love Icon_minitime01.10.07 21:21

Hebemu, i ja popravim kompjutere, ali to mi većinom budu prijatelji pa nemrem nalaćivat...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako biti đak s puno love Empty
PostajNaslov: Re: Kako biti đak s puno love   Kako biti đak s puno love Icon_minitime01.10.07 21:53

kako biti student s puno love?nikako,roditi se u bogatoj obitelji
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Kako biti đak s puno love Empty
PostajNaslov: Re: Kako biti đak s puno love   Kako biti đak s puno love Icon_minitime01.10.07 22:03

Jednostavno, neda mi se sad o tome, o tome treba razmišljti onaj tko radi djecu xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako biti đak s puno love Empty
PostajNaslov: Re: Kako biti đak s puno love   Kako biti đak s puno love Icon_minitime01.10.07 22:06

pa nije baš jednostavno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Kako biti đak s puno love Empty
PostajNaslov: Re: Kako biti đak s puno love   Kako biti đak s puno love Icon_minitime05.10.07 1:00

a neznam... moras imat bogatog tatu , imat vezu... zaposlit se u nekog tko cijeni tvog oca , i ta daj misli da si nasljedio znanje od njega... pa da vidis kako lova kapa xD
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Kako biti đak s puno love Empty
PostajNaslov: Re: Kako biti đak s puno love   Kako biti đak s puno love Icon_minitime05.10.07 1:02

Ili ostavit kći bogataša u drugom stanju Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Kako biti đak s puno love Empty
PostajNaslov: Re: Kako biti đak s puno love   Kako biti đak s puno love Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Kako biti đak s puno love
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Kako ste trenutno odjeveni/kako izgledate?
» Kako se zabavljate
» Kako preboliti?
» Kako zastitit blog?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Lifestyle :: Savjeti-
Forum(o)Bir: