H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Vase trenutno stanje

Go down 
Go to page : 1, 2  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime06.10.07 15:09

Kakvo je vase psihicko stanje?

moje u kurcu... stalno zelim vise... no neide... nedostaje mi paznje , nemogu je nikako privuc... bojim se da ne napravim koje stare greske... ne mislim s drugim curama , nego ono , da ne postanem bezosjecajan... jer nakon ovakve situacije me jednostavno pukne neka poletnost pa mi se *ebe za sve... :tuzan

a neznam vise jesu li ljudi vrijedni tuge i patnje... mozda je bolje da se prepustim kompu opet... Rolling Eyes

znam da to nevalja... ali bar je komp uvijek tu... a ovo ostalo , sta ja znam... ostalo je neosvojivo... a ja volim kad osjecam kontrolu , kad mogu kontrolirat stvari... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime06.10.07 15:34

sretna saaam......... sve mijenja se ... i ja to znam ... nista nije zauvijek.. svee... mijenja seee.....

mislin da mi trenutno u zivotu nista ne nedostaje,..... zadovoljna san trenutnim stanjem ;D
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime06.10.07 15:38

Fixxxerica je napisao/la:
sretna saaam......... sve mijenja se ... i ja to znam ... nista nije zauvijek.. svee... mijenja seee.....
& ti to znas ss..mozes pitat na svijetu me sveee al' ne diraj mi sjecanjeee...

Smile netko slusa  Borisa Novkovica Wink ??
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime06.10.07 15:42

eee... :cocojumbo:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime06.10.07 15:49

apsolutno mentalno stabilno se osjecam..
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime06.10.07 17:35

neznam mentalno u zadnje vrijeme bas i nisam najbolje ali ide prema bolje dovest cu ja sebe u red necu da me ista izbaci iz takta
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime08.10.07 20:54

stabilnoooo... :jeeej: e da....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime08.10.07 20:55

ma super!
bilo je i bolje ali ne možeš imat sve
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime08.10.07 20:57

fuckin' voodoo malle je napisao/la:
ma super!
bilo je i bolje ali ne možeš imat sve
i agree....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime08.10.07 20:59

a u kurcu sam jebiga
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime08.10.07 21:18

u klincu sam............... vidjet ćemo sutra..............
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime08.10.07 22:00

ma lud jednostavno sve boljeg raspolozenja nema vise sazaljevanja od sad vidim samo ljepu stranu zivota !!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 13:59

totalno izmorena,psihički
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 15:17

aaaj fiiiiiiiiil guuuuuu-uuu-uuud!!! nanananana..... to sta se nisan naspavala nece mi pokvarit raspolozenje ne-ne.... :puse:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 19:18

i ja sam sve bolje i bolje i nedam se smest nista me vise nece sjebat :tomiki:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 20:16

i feel...dobro,nesputano,otkrila sam što me usrećuje i toga ćem se držati
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 20:25

ala ja sam svaki dan sve gore i gore
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 20:27

bude se to rješilo...zato imaš mene :sretan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 20:33

ma ti si najkulija
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 20:37

moje trenutno stanje je takvo da neam lipe vise... a psihicko je takvo da mi se neda sutra na banku... a moram i frendu komp vidjet... ludim vise Rolling Eyes

eh da... moram se i osisat... mogao bi se i ofarbat u plavo... Rolling Eyes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 20:43

ja... osjecam se..... :-: 0 r I/I i
hahaha
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 20:45

ja osijecam b0l
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 20:47

i fizicku i psihicku Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 20:53

tako je
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime09.10.07 21:10

trenutno bolesno nekako
[Vrh] Go down
Sponsored content





Vase trenutno stanje Empty
PostajNaslov: Re: Vase trenutno stanje   Vase trenutno stanje Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Vase trenutno stanje
[Vrh] 
Stranica 1 / 2.Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Kako ste trenutno odjeveni/kako izgledate?

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Drustvo i obrazovanje :: Psihologija-
Forum(o)Bir: