H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dnevnik jednog velikog Idijota

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime08.08.07 11:11

eh da..... nedam se u celibate.....uj.....fuj....bi živio samo na šaci :rofl:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime09.08.07 11:19

e radni narode pripremite pare jer sutra idemo cugat u 53nju. Ima da se napijem ko guzica
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime10.08.07 11:54

napokon je došao 5ak. Idemo u 53nju na cugich. Ja moram kod kuma na rucak tak da se vidimo malo kasnije
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime14.08.07 13:48

evo mene. jebiga nema me dugo moram doma radit
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime20.08.07 13:28

e nest me j..e msn. evo dat cu vam novi: [email]idijot@hotmail.com[/email]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime30.08.07 10:45

aaaaaa nešt me zaje internet explorer...sad sam imao srece pa sam se uspio nekak dovuc cak dovdje
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime01.10.07 17:40

ev me opet. nije me bilo 100 godina....ali nije bilo ni vas.... malo me zea internet explorer pa tak..... eto samo da najavim svoj povratak i ponovno spamanje lol
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime02.10.07 13:08

jeeeej :tomiki:
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime02.10.07 20:02

Good, ali u krivu si, mi smo uvijek bili tu samo se malo zezamo :opaaa:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime04.10.07 14:06

e al nema vecine ekipe sta je bila...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime04.10.07 14:51

aha... izbrisali se... Very Happy

speedara je bila tu zbog mene , a quick zbog nje... a sad kako dolazi Pois0n , svi bjeze... boje se :mig
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime04.10.07 21:45

ahem...samo jedna osoba ovdje bi me se trebala bojati,ali istinski bojati...
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime04.10.07 21:59

Da pogađam, ja nisam sigurno :uups:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:20

Shadore upravo ti.
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:28

Mr. Shadore

Lady Otrove B-)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:53

Mr.Licemjer...za tebe više nikad Lady ni u kojem obliku,isključivo Pois0n.
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime04.10.07 22:55

Hehehe, vodka povedi me tamo, i nedaj da odem, vodka povedi me tamo gdje sam davno ostao xD
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime05.10.07 14:32

hehe. reci ti njoj . Nancy je gotucarka lol. (sam se zekim. jos cu dobit ban)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Dnevnik jednog velikog Idijota   Dnevnik jednog velikog Idijota - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dnevnik jednog velikog Idijota
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Nikad nisam pisao dnevnik !!

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: