H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 One Tree Hill vs. O.C.

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime31.07.07 11:37

Ako netko prati što misli koja je bolja?Meni osobno One Tree Hill je dosta bolja jer je malčice uvjerljivija i eventualno imaju slađu glumačku ekipu Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime31.07.07 12:37

¸tree hill je bolji
[Vrh] Go down
Gost
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime31.07.07 17:38

Ma je,O.C samo prikazuje bogate kosturske glumce u tkz. "teškim životnim(neuvjerljivim)"situacijama
[Vrh] Go down
Quick_Ni
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime31.07.07 17:48

tree hill, sam prije gledao, i bolji je od oc-a
[Vrh] Go down
speed-gi
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime31.07.07 18:36

One Tree Hill........................................ definitivno..................... dada
[Vrh] Go down
Gost
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime08.08.07 11:19

ma oboje je tak jadno.... uopce mi se neda trosit vreme na to
[Vrh] Go down
Gost
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime12.08.07 23:50

my vote goes to O.C. Zašto? Zato jer je Seth Ezekiel Cohen (kak sam groupie...) pre*ebeno smiješan lik. I starci su im skureni... I Summer (grrr....)
I zato jer je OTH realniji...zašto bi za boga miloga netko htio gledati seriju koja liči na naš život?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime12.09.07 16:57

svejedno mi je.... vise ne pratim
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime12.09.07 17:02

Ma za tri brda Smile lud mi je onaj zli lik šta je jba Brooke pa je nju ostavio onaj mladi Skywalker xD ,zli lik sliči mi na đavla sa filma Mi nismo anđeli Smile ,a onaj Đava lik mi je idol Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime30.09.07 12:39

One Tree Hill.......definitvnoo najbolji
[Vrh] Go down
pant3rica
LEVEL 5
LEVEL 5



Broj postova : 510
Age : 33

One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime15.03.09 19:42

tree hill rulla Very Happy..pogotovo muški dio grupe xD..
[Vrh] Go down
miLa_FiXx
LEVEL 2
LEVEL 2



Broj postova : 69
Age : 33

One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime18.03.09 12:37

tree hill.... iako ne gledan
[Vrh] Go down
Sponsored content





One Tree Hill vs. O.C. Empty
PostajNaslov: Re: One Tree Hill vs. O.C.   One Tree Hill vs. O.C. Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
One Tree Hill vs. O.C.
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Zabava :: Film i TV-
Forum(o)Bir: