H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Dizajnerske krpice

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime07.08.07 12:51

Šta mislite o njima i nosite li ih?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime07.08.07 12:52

Ja ih osobno ne podnosim kad se sasvim dobro osjecam u nekoj pedesetoj marki a nemoram ni potrošit hrpu love
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime07.08.07 14:50

defagotillization čovječe... Narančaste majice i uske kratke hlače i majice... bljak... -lock- stil xD :dodivamo:
[Vrh] Go down
Anonymou
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime07.08.07 16:37

nemam potrebe trošit lovu na takva sranja
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime13.08.07 0:07

Nope, ja sam dizajniram svoj uber-look. Ispadnem iz kreveta i navučem prvo što dohvatim...to ti je dizajnerski. A na obleku ne potrošim više od 300 kn od glave do pete kad se obučem...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime19.08.07 16:56

nda...da nebi ja dala 400 kn na tenisice/hlace/majcu/voteva kad isto to mogu kupit za manje od 100 kn...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime19.08.07 17:41

omg... meni hlace naj manje 700kn , majica 300-400 , tenisice 800... :zfriz:
[Vrh] Go down
speed-gi
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime24.08.07 23:29

u mom ormaru ima svega od dizajnerskih gluposti pa do običnih......................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime13.09.07 13:09

ne gledam to uopce. sto mi se svidi svidi mi se.
vecinu toga sama doma jos "prepravim" po svom ukusu.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime13.09.07 13:38

jedino što "dizajnersko" što kupujem su tenisice
imala sam loših iskustava sa markama i rađe si kupim 3 hlača od 100 kn nego jedne od 300
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime13.09.07 13:41

ne patim od nosenja markica.... kupujem ono sta mi se svidi.....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime13.09.07 13:46

pravi odgovor
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime28.09.07 0:09

ja si isto kupim sto mi se svidi...to je najbolje..inace, ne patim od tih marki, a ionako je danas sve made in china...u tome ne vidim bas neku razliku...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime05.10.07 1:30

lollll...Nikolina Pisek meni najjaca treba bila je proglasena najbolje odjevenom hrvaticom a stvari upovala i na placu..zato ono...badava ti marka ako ti to ne znas nosit
[Vrh] Go down
Sponsored content





Dizajnerske krpice Empty
PostajNaslov: Re: Dizajnerske krpice   Dizajnerske krpice Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Dizajnerske krpice
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Krpice

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Lifestyle :: Ljepota i moda-
Forum(o)Bir: