H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 dio mene u virtualnom svijetu....

Go down 
2 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime09.10.07 22:22

Al` jebemu, proć će ovi slatki dani, proć će! A šta će
ostat? –Uspomene. Sjetni pogledi, tajanstveni osmjesi na našim licima kad se
sretnemo opet, jednog dana. Ko zna možda se tada probude davno ugašene ljubavi
... obnove stara prijateljstva.


Uvik ćemo jedni drugima bit posebni, jer smo zajedno prošli najzanimljivije
razdoblje života-djetinjstvo,mladost. Iz iste boce pili, zajedno se smijali,
plakali, svađali...


Ne mogu virovat kako je brzo prošlo... nadan se da ćemo
se još dugo smijat zajedno, razgovarat i valjat se u travi...


Vrime nam odmiče, šta smo stariji više se minjamo. Svako ide svojim putem,
upoznaje nove ljude. Moj stav je da tribamo živit život punim plućima, triba
iskoristit sve šta ti život pruža, jer život je kratak.


p.s.ulomak iz mog pisma... dragoj prijateljici
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime09.10.07 22:50

znan da san sad tribala učit ...al aj... uvatila me inspiracija... hehe.... sad ću , sad ću :wwink:
baš sam danas čitala svoj dnevnik kojeg pišem već šestu godinu i ne mogu vjerovat koliko sam se promjenila..... bila sam draga ,umiljata curica... razmišljala sam kakva cu bit kad narastem.... evo baš mi je jedan detalj zapeo za oko... hehe... piše: "mislim da ću se sexat sa 17..... " hahaha... to je bilo u 7.raz. haha... još nisam .... nije da neman potrebu... jednostavno mislin da sva ta **bačina danas nema smisla.... najlakše se "puknit" ... nije da čekam brak.... jednostavno mislin da to ne trebam napravit samo zato sta mi je "vrime" ka šta bi neki rekli...
pa strava mi je ovo današnje vrime....al eto sve je to do čovika... virujen da ima onih koji dijele mišljenje sa mnom....
no dobro...
kroz ovih 5 godina primjećujem koliko sam postala čvršća kao osoba... u osnovnoj sam bila užasno povodljiva.... a sad... pfff.... ne mogu vjerovat da sam ista osoba.... al eto odrastamo,....
imam puno prijatelja...ali najbolji prijatelji.... ah.. o tome bi se dalo raspravljat.....
stara mi svaki dan govori: "ana.... mi smo tvoji najbolji prijatelji...nikad to nemoj zaboravit"
i u pravu je... ko nas više voli od naših roditelja... možda zvuči štreberski hehe... ali tako je....
sa staron se redovito svađam i izgovorimo si svašta,al opet kasnije shvatim da je sve za moje dobro.
kad pogledam svoj život,od korjena,od rođenja shvaćam koliko sam zapravo sretna.... eto thx God....
a e.... kad pogledam koliko bolesti,gladi,zla ima u svijetu sretna sam šta sam sad u ovom trenutku tu...za kompjuterom (uskoro za knjigom hehe)
eto toliko od mene za sad....
iden sad pročitat šta san napisala...hahhaha
:ruza:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime09.10.07 23:32

-.-
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime09.10.07 23:36

prilično zrelo razmišljanje za sedamnaestogodišnjakinju Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime09.10.07 23:54

i ja kazem... fixxxxx nam je vise velika :super
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime10.10.07 15:36

hehe grazie per tutti....

danas je nekako tmuran i tih dan.... tu i tamo čuje se zvrkut ptice.... svaki miris mi budi sjećanje na ono izgubljeno vrijeme bezbrižnog djetinjstva,to me izluđuje..tako bi se htjela vratiti na koji trenutak i osjetiti ponovo dah tog vremena...
ali vratimo se u stvarnost.....
ljudi su dvolični.... svi mi... netko više,netko manje...
ljudi su lažljivi i pohlepni....
oholi i sebični .......
iz dana u dan se sve više zgražam kakvim sam ljudima okružena.... ne kažem da sam svetica... daleko od toga... okolina te prisili da pokažeš svoje drugo lice.... zašto bit dobar prema onome tko to nimalo ne zaslužuje,zašto udovoljavat onima koji šefuju.... zašto biti sljep i gluh na to što drugi rade....
sve u svemu budi dobar prema meni i bit ću ja prema tebi...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime10.10.07 16:10

odlična razmišljanja... tj. sviđa mi se kako razmišljaš... Mad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime10.10.07 23:27

istina Very Happy
mala razmišlja kao velika Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime11.10.07 12:51

Fixxxerica me neprestano iznenađuje Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime11.10.07 13:57

mogla bi se cura baciti u pisanje knjiga,pa kad već nismo mi mogli dabar naša djeca čitaju zanimljiva štiva Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime11.10.07 14:16

hehee... stvarno to mislis?... hahaha.... hvala hvala.... :ruza:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime11.10.07 19:52

skoro 8 uri,četvrtak je,a to znači da je sutra već petak... covjece kako vrijeme brzo prođe... dan je relativno dobro prosao... tu i tamo sam imala zute minute hehe... cijelo popodne sam shoppppingirala hehe...
evo upravo se spreman na aerobik .... umorna sam,jedva cekam zaspat....
btw ujutro imam predsaat.... ovi ljudi nisu normalni.... ko ce mi se dignit u 6 uri??? aaaaa...
bo dobro,preživit ću.... iden... pa-pa!!!! cya!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime11.10.07 20:26

Fixxxerica je napisao/la:
hehee... stvarno to mislis?... hahaha.... hvala hvala.... :ruza:

naravno,zar bi ti ja lagala Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime13.10.07 13:36

13.listopada.... vrijeme je suncano...puse bura,ali je toplo...
tako se na neki nacin i ja osjecam. vec sam davno odlucila da necu zivot potratiti na zivciranje,depresiju i zabrinutost. takva stanja nas mogu samo dokrajciti,a ni u kojem slucaju pomoci...
treba biti optimist,truditi se izbjec probleme ili ih na jednostavan nacin rjesiti... (...)

osjecam se ispunjeno... bas nekako sretno.... ne znam,ne mogu opisat rijecima.... idem sad na kofi... jubach!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime14.10.07 15:33

evo nakon puno vremena i ja se osjecam nekako tuzno...ne znam...ma... brzo ce me proc... heheh... sta sve radi ljubav&Miso Kovac ;D ....
zanimljivo je kako covjek radi neke stvari a unaprijed zna,100% kako ce to zavrsit.... nije da mi je zao,al sad bi mi bilo lakse da to nisam napravila... a ko zna... nije kraj... ali ja imam osjecaj da dolazi.... oboje pokusavamo zaboravit svoje bivse i meni dobro ide... nisam sigurna da je tako i kod njega... i samoj mi je cudno kako mi se toliko svidio nakon tako malo vremena... vidit cemo... vrijeme ce pokazat svoje...
necu se sad uopce zamarat time.... lalalalaaa
"znam da nije bila samo moja,mozda sam u snu duboku, ali zivi stotinama boja Dalmacija u mom oku...."
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime15.10.07 10:35

"ne izlazis iz glave , ne izlazis iz srca, ne izlazis iz duse mi, usta su mi suva tijelo mi je zedno,gladno tvoje ljubavi... poznajem te samo nekoliko dana ko da je 100 godina..."
..ne znam jesam li vidovita ili imam jako dobru intuiciju... uglavnom sve sto sam predvidila ostvarilo se... *ebiga, zivot je takav- cupav i dlakav... idem dalje... tek mi je 17 :rock: ....ah... malo me pogodilo,ali izvukla sam iz toga nesto pozitivno... bar je jedan par sad sretan... pa eto nije nam sudeno... ili mozda je.... nikad se ne zna kamo nas zivot vodi....
"opet zvone stara zvona,a ja ne znam di si prva ljubavi, mozda ispod neba plava s nekim spavas ti... tuzno zvone kampaneli,bolje da se nismo sreli... jer ispod neba plava s nekim spavas tiii..."
napustam vas uz stihove Jelenkovica.... bisous!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime17.10.07 22:40

oi oi... evo mene opet u veri hepi izdanju.... tomo nije s onom gljivom niti ce bit..jeej... hahahhaha.... ma.. vidit cemo sta ce bit.. necem se puno nadat.... ali ipak nada umire zadnja.... bude sve oke s tomom ili bez njega :zhide: ......
ne da mi se pisat iako mi je 101 misao na pameti :zhihi: ...
pa,pa...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime17.10.07 23:55

a sta da kazem...volim se
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime18.10.07 0:00

mariio je napisao/la:
a sta da kazem...volim se
naravno da se volim :uups: ...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime18.10.07 11:29

aj aj volim i tebe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime18.10.07 11:59

:jeeej:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime18.10.07 12:09

danas mi je dan D u skoli... but i dont care.... jedva cekam petak naveceeer!!!!!!!!!!!!!!! arivederci....


Zadnja promjena: ; 19.10.07 1:18; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime19.10.07 0:42

lose,lose, lose mi se piseeeeee.... aaaa... bit ce boljee
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime19.10.07 0:48

ovo je vec bolje malo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime19.10.07 1:16

da... nema srice... presusili izvori... :blink: ... e i bole me leda... :ble:
[Vrh] Go down
Sponsored content





dio mene u virtualnom svijetu.... Empty
PostajNaslov: Re: dio mene u virtualnom svijetu....   dio mene u virtualnom svijetu.... Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
dio mene u virtualnom svijetu....
[Vrh] 
Stranica 1 / 3.Go to page : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» eo i mene...

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: