H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Hrvatska proizvodi novu jurišnu pušku

Go down 
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Hrvatska proizvodi novu jurišnu pušku Empty
PostajNaslov: Hrvatska proizvodi novu jurišnu pušku   Hrvatska proizvodi novu jurišnu pušku Icon_minitime20.11.07 20:02

Hrvatska proizvodi novu jurišnu pušku 0494007.17
HS produkt i Ministarstvo obrane RH potpisali su ugovor vrijedan 4,5 milijuna kuna o nultoj proizvodnji 50 testnih komada jurišnjih pušaka koje će se testirati i u Afganistanu.

HS produktova jurišna puška testirat će se i u misiji u Afganistanu, a ukoliko dođe do serijske proizvodnje jurišne puške u HS produktu, tvrtci poznatoj po hrvatskom pištolju, najavljuje se zapošljavanje još 500 radnika.

''Cilj nam je hrvatskog vojnika opremiti najboljom i najsigurnijom puškom, što će, vjerujemo, jurišna puška iz HS produkta i biti. Hrvatski vojnik mora biti najbolje opremljen, a ja ne vidim ni jedan razlog što HS Produkt kao proizvođač najboljega svjetskog pištolja ne bi proizvodio najbolju jurišnu pušku na svijetu. Uvjeren sam da će ona biti sastavni dio naoružanja i OS RH, ali i mnogih drugih vojska u svijetu, a u nešto promijenjenu obliku, kao kratka puška, bit će i u naoružanju hrvatskog policajca'', kazao je na potpisivanju ugovora ministar obrane Berislav Rončević.

- Ovaj projekt bi trebao biti u svakom slučaju koristan za Hrvatsku vojsku zbog njihovih potreba, ali i ne sumnjamo da će to biti proizvod itekako prepoznatljiv za izvoz'', kazao je suvlasnik HS produkta Ivan Žabčić.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Hrvatska proizvodi novu jurišnu pušku Empty
PostajNaslov: Re: Hrvatska proizvodi novu jurišnu pušku   Hrvatska proizvodi novu jurišnu pušku Icon_minitime21.11.07 18:28

cuo sam za ovo... no puska je stvarno mrak :dada
[Vrh] Go down
 
Hrvatska proizvodi novu jurišnu pušku
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» FIFA: Hrvatska sa 6. pala na 10. mjesto

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: For Humans :: Drustvo i obrazovanje :: Vojska , vojne tehnologije i strategije-
Forum(o)Bir: