H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 tuga je oko nas........................

Go down 
Go to page : Previous  1, 2
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ - Page 2 Icon_minitime18.12.07 22:12

napokon... ajde sad sam i ja odmah bolje :too
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ - Page 2 Icon_minitime19.12.07 21:37

ewo malo koja riječ od mene............................ danas sam se opet jadno osječala, neke stvari su mi se dogodile koje baš nebi iznosila................... no samo mogu reć da su me jako povrijedile....................... uspijela sam koliko toliko sredit odnose sa dečkom, on mi je odmah popravio raspoloženje, iako ga nemogu trenutno vidjet, al uvijek me oraspoloži...................... hvala mu na tome, jednostavno ga obožawam.........................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ - Page 2 Icon_minitime21.12.07 20:40

koja riječ od mene.......................... danas je mjesec dana otkako sam s dečkom.................. happy sam bila, no opet je izbilo sranje........................ dečko mi je opet završio u bolnici frend mi je javio da se možda neće izvuć........................... plačem opet, stalno mislim na njega........................ pa ima tek 21 godinu, neželim da me napusti, neželim da mi ga Bog uzme..................... volim ga previše, stalo mi je do njega................... stalno se pitam zašto se to njemu događa, meni isto..................... uvijek kad sam sretna, mora bit nekih sranja................. pa zar stvarno zaslužujem nesreću, pa zar me Bog toliko mrzi da mi sve ovo radi......................
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ - Page 2 Icon_minitime21.12.07 21:26

budi s deckom , ti si mu nada... :dada

budi optimisticna i daj mu to do znanja... zelim ti srecu... tebi i njemu
[Vrh] Go down
Gost
Gost




tuga je oko nas........................ - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ - Page 2 Icon_minitime28.12.07 18:18

ufff ae koja riječ od mene..................... došli su praznici,a osječam se koda škola još uvijek traje.................... kod mene živa strka i zbrka po kući, valjda će se stvari malo smirit, no sumnjam sad još i Nova ufff sam da ti blagdani prođu....................sva sam neka živčana i bezvoljna............... ode se van večeras naroljat baš me briga za sve, sve mi je nekako ravno, večeras uživancija i zabava...................
[Vrh] Go down
speed-girl-vk
LEVEL 5
LEVEL 5



Broj postova : 650
Age : 34

tuga je oko nas........................ - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ - Page 2 Icon_minitime14.02.09 19:35

ajme meni majko moja mila, koje je ovo............ fakat za ključanje i brisanje............
[Vrh] Go down
Sponsored content





tuga je oko nas........................ - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: tuga je oko nas........................   tuga je oko nas........................ - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
tuga je oko nas........................
[Vrh] 
Stranica 2 / 2.Go to page : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: