H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nikad nisam pisao dnevnik !!

Go down 
Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime05.10.07 10:13

Kao što sam vec rekao u životu nisam dnevnik pisao ali za sve postoji prvi put. Dnevnika sam se nacito raznoraznih tak da mislim da mogu napisati nest što ce bar malo sliciti na dnevnik. Dosta spama!!

Dan mi je poceo uzasno jer iz sjecanja nemogu izbaciti rijeci koje sam jucer cuo od svoje voljene!! Lagano me ubija to što mi radi ali nemogu joj ništa prigovorit jer sam ja njoj napravio nešto slicno, al dosta o tome....
Idem jest sad nešt moram pit antibiotike,a fuuuuj
Pozzzz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime05.10.07 12:03

dobro za pocetak Wink :super
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime05.10.07 20:59

evo me opet idem! idem sad malo u grad sa ekipom a tu ubrajam i nensi naravno pa vam javim dojmove sutra ili kad stignem Smile
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime05.10.07 21:50

samo pazi da nešto krivo ne napišeš u vezi nensi Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime05.10.07 23:12

mah...meni dnevnik u glavi Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime05.10.07 23:52

necu pisat nista protiv nje necu ban Smile
a sad da nastavim... ovo mi je bio najgori izlazak van, ne zbog drustva bili su super ali to sto sam danas prozivio ostat ce mi zauvjek u glavi, osjecam se tako jadno Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:15

kišovito subotnje jutro koma totalna, nemam volje za nista ni za grad ni za drustvo nista bas sam u banani i neznam kak da se izvucem iz provalije u koju sam upo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:24

pa sto se s tobom dogadja? nemogu te gledat vise takvog :tuzan
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:30

 sta cu nemogu si pomoc a to ce potrajat jos dosta dugo uvjeren sam u to, ma za takvo kobno raspolozenje zasluzna je ona!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:33

pa zaboravi je jbt... sta cvilis tu po forumu vise... ima cura jbt... nece te bas zato sto si jadan , pokazi da si jak , priđi joj... pitaj jeli te zeli ili ne... ako odbije reci da ti mozes nac puno bolju , da ti nije ona ni do koljena... ili budi s njom ili je se rijesi... sta imas kukat , budi musko :mig
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:35

s tom curom imam nezaboravnu proslost i to se ne zaboravlja samo tako, ucinit cu sve da budem opet s njom, zajebo sam prvi put ali nikad vise
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:38

pa reci joj to jbt , sto meni govoris... reci da nemozes spavat zbog nje , da te sve podsjeca na nju , budi romantik Wink
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:39

nedaj da te mota oko malog prsta bez obzira na vašu prošlost
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:40

pa sta ti mislis da sam glup?? to sto sam ja napravio za nju, druge bi pale na koljena ali eto sam sam kriv prije sam tako gadno zajebo da joj sad treba vremena da mi oprosti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:44

a znači ti si kriv.......pa šta onda cviliš?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:45

a kakve veze ima ko je kriv kad mi fali i kad ju volim cvilim zbog togasta sam bio glup, ali necu vas vise ometati smojim cviljenjem bez brige
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:49

nađi si neku zanimaciju dok ju čekaš da ti oprosti Very Happy
nečeš stalno misliti na nju

(neobaziri se na mene,nisam se naspavala pa serendam)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:51

ma dobro si rekla moram si nac nesto sto ce mi vrijeme zaokupit, ali to mora biti stvarno nest poseno da nemislim na nju, a mozdaja volim bit u depri, vjerovali ili ne ovo mi je prvi put u zivotu da sam u pravoj depri
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:53

mlad si stigneš još biti bezboj puta u depresiji
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:56

da i veselim se tomu jer ovak me bas boli briga za sve osim za nju, i to mozda nije lose koda sam na drogama Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 11:59

to ti je jako loše,jer od nje nemožeš živjeti
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 12:00

nah , ja tipkam html kad sam u depri , evo sad ucim Visual C , potezem se po forumima nebi li saznao sto novo , pa citam novosti , zanimljivosti... Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 12:00

necemo vise o tome dovoljno sam u depri ajmo sad malo o veselijim trenutcima npr. ponedjeljku Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 12:04

daaaaaaaaaa PONEDJELJAK!!!!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime06.10.07 12:06

pa sto fali ponedjeljku? bas nista Very Happy
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nikad nisam pisao dnevnik !! Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nikad nisam pisao dnevnik !!
[Vrh] 
Stranica 1 / 4.Go to page : 1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dnevnik jednog velikog Idijota

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: