H.I.S.C. Community | 2007-2017 | Jer legende žive vječno
 
Početna stranicaLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Nikad nisam pisao dnevnik !!

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime06.10.07 12:09

ništa ne fali,jedva ga čekam Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime06.10.07 12:12

i ja ga jedva cekam napokon cu imat malo mira i srece a onda opet u agoniju ali vrijedi za taj ponedjeljak
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime06.10.07 14:18

Lol,nadam se da će ti žena moći doći na vrijeme,iako se zasad čini da neće...al još ima vremena do ponedeljka
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime06.10.07 14:23

ne ako nedode Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime06.10.07 14:30

mislim da neće
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime06.10.07 17:32

raspoloženje mi se mjenja iz minute i minuta ali odlucio sam da cu od sad pa nadalje biti Mean Mother Fucker to je najbolje da se zastitim od svega
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:01

necu da zapustitm dnevnik, giggles neznas pricu zato nemoj sudit:(
a sada, danas mi je dao bio cak i podnosljiv mozda zato jer sam popio skoro cijeli amaro i ubio se posvado sa starcima popizdio totalno probudio cijelu zgradu s muzikom i nedam im spavat, totalno sam oso otkad mi ona to radi Sad
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:02

uuuu!! cijeli amaro, strašno! :belj:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:03

koji je tebi k.... sta si nadrkan na mene daj oladi malo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:04

ma takav sam ja prema svima
niš osobno
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:05

nis osobno ali svaka cast onima koji te podnose takvog
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:05

lol, i ja velim Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:08

a sta si takva ups takav nemos bit takav pa daj se sredi decko Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:10

ahh, da samo znaš...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:13

hehe ali znam to i je ono tuzno hihi(podmukli smjesak)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:14

ehh, tješi se ti tješi, 1 amaro ti je premalo za to
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:16

vjeruj mi  znam ja o tebi puno vise nego sta ti mislis, saznat ces jednom ko sam i mrzit ces me ali to nije tema sad nemoj spamat
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:17

lol, ne mrzim ja nikog, to je stvar stava
hmm, sigy
nije valjda? Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:19

ne nije valjda, e ja bi mrzio nekog da mi napravi nesto jako gadno ali ja to nikad nebi napravio pa imas pravo nemas me zasto mrzit Razz
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:20

šta si ti napravio? ništa...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:21

ne ništa, šta bi ja napravio sad sam ti ja reko da nikad nebi napravio  nista otrovno, nebrini ti zbog gluposti hehe
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:23

ne brinem ja zbog ičega a pogotovo ne zbog nekog klinje Very Happy
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:24

hehe sad bi ti ja reko sta je klinjo u stanju napravit, decko do konjena mi nisi kolko god stariji bio .....
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:25

lol, po čemu si to zaključio?? po 1 amaru?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime07.10.07 21:29

hehe sad bi ti ja reko po cemu sam to zakljucio ali necu zbog jedne osobe, a sad budi pristojan i nemoj spamat temu
[Vrh] Go down
Sponsored content





Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Nikad nisam pisao dnevnik !!   Nikad nisam pisao dnevnik !! - Page 2 Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Nikad nisam pisao dnevnik !!
[Vrh] 
Stranica 2 / 4.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Dnevnik jednog velikog Idijota

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
H.I.S.C. Community :: O clanovima foruma :: Dnevnik-
Forum(o)Bir: